Volg ons op LinkedIn

Maak kennis met ons team

Ons team bestaat uit professionals met jaren ervaring in de detachering branche. Wij staan altijd klaar om je vragen te beantwoorden.

Anne-Jan Geertsma

Managing partner

annejan@nlist.nl 06-18139678

Daan Brinks

Managing consultant

daan@nlist.nl 06-51278584

Dennis Kuiper

Managing partner

dennis@nlist.nl 06-51750324

Eduann Potgieter

Managing consultant

eduann@nlist.nl 06-45013313

Stephanie van der Toorn – Faas

Managing consultant

stephanie@nlist.nl 06-10116505

Crystal Rosendahl

Relocatie manager

crystal@nlist.nl 06-23090938

Leonie de Vries

Relocatie manager

leonie@nlist.nl 06-45045761

Nicky van den Berg

Relocatie manager

nicky@nlist.nl 06-44831814

Sun Hollegien

Backoffice medewerker

sun@nlist.nl 06-44270773

Tamara Kroes

Backoffice medewerker

tamara@nlist.nl 06-45700508

Martijn Buitenhuis

Managing consultant

martijn@nlist.nl 06-43125200
;